Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 

im. Marii Grzegorzewskiej w Łodzi

Informacja w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną ZOBACZ
AdobeStock_192793583.jpeg

Poczuj Ten Ruch

 

     

      Pani Aleksandra Celeban zaprasza uczennice na zajęcia sportowo - taneczne realizowane w ramach projektu "KREATYWNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ szansą na lepsze jutro". Jak sama nazwa i forma proponowanych zajęć brzmi dziewczyny wezmą udział w warsztatach poświęconych nauce układów i sekwencji tanecznych z zakresu tańca nowoczesnego, z elementami latino, funky, hip-hop. Oprócz tego odbędzie się także cykl zajęć o charakterze ogólnorozwojowym, zawierające ćw. wzmacniające i uelastyczniające mięśnie, elementy treningu Cardin, interwał, modelowanie sylwetki, zajęcia z wykorzystaniem sprzętu, stretching, relaks.

      Celem powyżej scharakteryzowanych zajęć jest: propagowanie zdrowego stylu życia, poprawa wydolności i sprawności fizycznej, modelowanie sylwetki, nauka wyrażania własnych emocji poprzez taniec - ruch, odreagowanie napięć i negatywnych emocji , spędzanie wolnego czasu w sposób aktywny i pro-zdrowotny.

      Realizacja tego typu zajęć powinna zakończyć się osiągnięciem pewnych efektów. Pani Aleksandra ma nadzieję, że wychowanki poprawią własną kondycję i sprawność fizyczną oraz ogólne samopoczucie, a przy okazji poznają kroki i proste układy z zakresu tańca nowoczesnego. Jednocześnie dziewczyny nauczą się współpracować w grupie oraz uświadomią sobie, że regularny wysiłek fizyczny może stanowić dobrą metodę bezpiecznego i akceptowalnego społecznie sposobu na rozładowanie negatywnych emocji.

Tags:

Partnerzy

logo_efs-mow
© 2019 MOW3. All Rights Reserved.