Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 

im. Marii Grzegorzewskiej w Łodzi

Informacja w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną ZOBACZ

   We wtorek, 7 kwietnia, obchodzony był Światowy Dzień Zdrowia, tegoroczny ma jednak szczególny charakter: trwa pandemia koronawirusa, a lekarze, ratownicy, pielęgniarki i pozostali pracownicy medyczni są w tej nierównej walce na pierwszej linii frontu.

Tags:

    Rokrocznie, w trosce o zapewnienie zdrowia psychofizycznego naszych wychowanek oraz należnego im odpoczynku po zakończeniu roku szkolnego, podejmujemy działania przygotowujące letni wypoczynek. Bieżący rok kalendarzowy jest wyjątkowy ze względu na obostrzenia epidemiologiczne związane z pandemią koronawirusa, dlatego istnieją uzasadnione obawy co do ich realizacji. Na dzień dzisiejszy, pomimo trudnej sytuacji zdrowotnej w kraju Ministerstwo Edukacji Narodowej nie planuje odwoływać i zakazywać organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.

Tags: ,

XXII PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

    Dnia 28 lutego 2020 roku w naszym ośrodku odbył się już XXII Przegląd Małych Form Teatralnych. W tym roku tematem przewodnim były „Kubusiowe przypadki na wesoło” wg książek A. A. Milne „Kubuś Puchatek” i „Chatka Puchatka”.

Tags: