Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 

im. Marii Grzegorzewskiej w Łodzi

Informacja w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną ZOBACZ

W spiżarni

       Robert Makłowicz uważa, że o ile robienie dziś hektolitrów kompotu na zimę jest zajęciem kompletnie pozbawionym sensu, o tyle eksperymenty z domowymi przetworami ( cukinie, dynie, buraki, różne rodzaje ogórków) są zarówno kreatywne jak i kulinarnie efektowne, gdyż pobudzają nie tylko zmysł smaku, ale i naszą wyobraźnię.

W MOW nr 3 może Makłowiczami nie zostaliśmy, ale dnia 5 października 2016r pod  kierownictwem pani Grażyny, pana Darka, pani Kazi i Ani a także pani Marioli uczyliśmy się robić różne ciekawe domowe specjały na zimę. Były sałatki, kapusta, buraczki. Na słono, ostro, kwaśno, słodko. A zresztą zobaczcie sami.

red. M.S.                                                                  

 

 

 

Zobacz zdjęcia:

Tags:

Ostatnie aktualności

Zabawa Mikołajkowa

08-12-20 11:02

   6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. W tym roku, dzień ten przypadł w niedzielę, dlatego wyjątkowo świętowaliśmy go w...

Więcej

Światowy Dzień Serca

06-10-20 20:12

   Światowy Dzień Serca - święto obchodzone corocznie w ostatnią niedzielę września z inicjatywy Światowej Federacji Serca z udziałem i przy współfinansowaniu WHO, UNESCO i UNICEF-u.

Więcej

„Brawa Dla Was”

07-04-20 17:12

   We wtorek, 7 kwietnia, obchodzony był Światowy Dzień Zdrowia, tegoroczny ma jednak szczególny charakter: trwa pandemia koronawirusa, a lekarze, ratownicy, pielęgniarki i pozostali...

Więcej

Partnerzy

logo_efs-mow
© 2019 MOW3. All Rights Reserved.