Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 

im. Marii Grzegorzewskiej w Łodzi

Informacja w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną ZOBACZ
AdobeStock_184105340.jpeg

Anytruk 2020

XXII PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

    Dnia 28 lutego 2020 roku w naszym ośrodku odbył się już XXII Przegląd Małych Form Teatralnych. W tym roku tematem przewodnim były „Kubusiowe przypadki na wesoło” wg książek A. A. Milne „Kubuś Puchatek” i „Chatka Puchatka”.

    Już tradycyjnie każda z pięciu grup wychowawczych przygotowywała pod opieką wychowawców swoją interpretację wybranego tekstu wg w/w książek. Przygotowania trwały długo, każda grupa trzymała w głębokiej tajemnicy swoje przygotowania, aby efekt końcowy był jak największą niespodzianką. Wylosowano kolejność grup i o godzinie 16.30 w piątek rozpoczęły się prezentacje przedstawień.

    W tym roku w komisji jury zasiadali: pani Beata Marszałek – twórczyni naszego Anytruku, a obecnie dyrektor poradni w Aleksandrowie Łódzkim, pani Agnieszka Bielawska – były dyrektor naszego internatu, a obecnie dyrektor jednej z łódzkich Poradni oraz pan Piotr Bartos – były dyrektor naszej szkoły i nauczyciel matematyki, obecnie emeryt, czynnie nauczający matematyki.

    Grand Prix zdobyła grupa V z przedstawieniem „Niezwykłe zdolności Tygryska”, natomiast Nagrodę Publiczności grupa I z przedstawieniem „Przyjaciele”. W Związku z wygraną grupa V jedzie w dniach 25 – 27 marca do Warszawy na XXX Ogólnopolskie Spotkania Małych Form Teatralnych Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych.

Były także indywidualne nagrody dla Patrycji Niewiarowskiej i Justyny Wygaś za wybitne kreacje aktorskie.

Nagrody w tym roku ufundowało Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży Niedostosowanej Społecznie „Dla Przyszłości”.

Organizatorami tegorocznego Przeglądu byli: Jagoda Smejda, Monika Boczarska i Marek Surdy.

Dziękujemy Dyrekcji MOW nr 3 za wsparcie i życzliwość, wszystkim wychowawcom za pomoc i zaangażowanie i do zobaczenia za rok.

red. J.S.                                                               

Tags:

Ostatnie aktualności

Anytruk 2020

28-02-20 20:03

XXII PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH     Dnia 28 lutego 2020 roku w naszym ośrodku odbył się już XXII Przegląd Małych Form Teatralnych. W tym roku tematem przewodnim były „Kubusiowe...

Więcej

Bal walentynkowy

14-02-20 21:18

    Kolejną imprezą, na którą Rada Wychowanek zaprosiła całą społeczność Ośrodka, była dyskoteka z okazji walentynek. Poza tańcami dziewczyny mogły wziąć również udział w...

Więcej

Wigilia podopiecznych ośrodka wychowawczego

20-12-19 18:02

     18 grudnia 2019r wychowanki, wychowawcy, nauczyciele i pracownicy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego zasiedli do uroczystej Wigilii. Jak co roku chwila ta jest szczególnym przeżyciem...

Więcej

Partnerzy

logo_efs-mow
© 2019 MOW3. All Rights Reserved.