Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 

im. Marii Grzegorzewskiej w Łodzi

Informacja w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną ZOBACZ

Dzień Nauczyciela 2019

    14 listopada Rada Wychowanek, aby wyrazić swoją wdzięczność pracownikom oświaty za codzienny trud i zaangażowanie, zaprosiła nauczycieli do wspólnej zabawy.

    Była gra w „dwa ognie”, przeciąganie liny, tor przeszkód, karmienie ciastkiem z bitą śmietaną z zawiązanymi oczami. Następnie każda grupa miała za zadanie napisać wiersz z okazji Dnia Nauczyciela. Dzień ten zakończył się wspólnym posiłkiem i oglądaniem filmu „Lion. Droga do domu”.

A oto fragmenty prac naszych wychowanek:

„Kochani Nauczyciele, oczekujecie od nas tak wiele. W Waszych głowach kartkówki i sprawdziany, a my puste głowy mamy.  Prace domowe ciągle zadajecie, a my odrabiamy je zawzięcie. Nauczyciele chcecie tak wiele, a my spełniamy Wasze cele. Gdy klasówki oddajecie uśmiech na Waszej twarzy gości, a nas to bardzo złości.”

„Dzisiaj jest Dzień Nauczyciela, składamy Wam najserdeczniejsze życzenia. Żebyście pogodę ducha mieli i z nami nie oszaleli.”

„Pani Kazia jest the best, lubi czasem dobrze zjeść. Przy maszynie ciągle siedzi i nie chodzi do spowiedzi. Dobrze uczy i tłumaczy, a to wszystko wiele znaczy.”

red. M.S.                       

 

Zobacz zdjęcia:

                                       

Ostatnie aktualności

„Brawa Dla Was”

07-04-20 17:12

   We wtorek, 7 kwietnia, obchodzony był Światowy Dzień Zdrowia, tegoroczny ma jednak szczególny charakter: trwa pandemia koronawirusa, a lekarze, ratownicy, pielęgniarki i pozostali...

Więcej

Wypoczynek letni 2020

15-03-20 18:21

    Rokrocznie, w trosce o zapewnienie zdrowia psychofizycznego naszych wychowanek oraz należnego im odpoczynku po zakończeniu roku szkolnego, podejmujemy działania przygotowujące letni...

Więcej

Anytruk 2020

28-02-20 20:03

XXII PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH     Dnia 28 lutego 2020 roku w naszym ośrodku odbył się już XXII Przegląd Małych Form Teatralnych. W tym roku tematem przewodnim były „Kubusiowe...

Więcej

Partnerzy

logo_efs-mow
© 2019 MOW3. All Rights Reserved.