Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 

im. Marii Grzegorzewskiej w Łodzi

Informacja w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną ZOBACZ

„Brawa Dla Was”

   We wtorek, 7 kwietnia, obchodzony był Światowy Dzień Zdrowia, tegoroczny ma jednak szczególny charakter: trwa pandemia koronawirusa, a lekarze, ratownicy, pielęgniarki i pozostali pracownicy medyczni są w tej nierównej walce na pierwszej linii frontu.

   Tego dnia, aby dodać im otuchy, ale i podziękować za dotychczasowy trud mieszkańcy wielu polskich miast i wsi, punktualnie o godzinie 13 wzięli udział w akcji „Brawa Dla Was”. Społeczność naszego Ośrodka solidaryzując się w tych podziękowaniach dołączyła do inicjatorów akcji wyrażając swoją wdzięczność gromkimi brawami dla wszystkich pracowników Służby Zdrowia.

Dużo zdrowia.

red. T.C.           

 

 

Tags:

Ostatnie aktualności

Światowy Dzień Serca

06-10-20 20:12

   Światowy Dzień Serca - święto obchodzone corocznie w ostatnią niedzielę września z inicjatywy Światowej Federacji Serca z udziałem i przy współfinansowaniu WHO, UNESCO i UNICEF-u.

Więcej

„Brawa Dla Was”

07-04-20 17:12

   We wtorek, 7 kwietnia, obchodzony był Światowy Dzień Zdrowia, tegoroczny ma jednak szczególny charakter: trwa pandemia koronawirusa, a lekarze, ratownicy, pielęgniarki i pozostali...

Więcej

Wypoczynek letni 2020

15-03-20 18:21

    Rokrocznie, w trosce o zapewnienie zdrowia psychofizycznego naszych wychowanek oraz należnego im odpoczynku po zakończeniu roku szkolnego, podejmujemy działania przygotowujące letni...

Więcej

Partnerzy

logo_efs-mow
© 2019 MOW3. All Rights Reserved.