Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 

im. Marii Grzegorzewskiej w Łodzi

Informacja w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną ZOBACZ

Wewnątrz-Ośrodkowa Liga Rozgrywkowa 2019/2020

    W styczniu zakończyliśmy kolejną edycję wewnątrzośrodkowej ligi rozgrywkowej, w której aktywny udział brała większość wychowanek naszego ośrodka. W tegorocznych rozgrywkach dziewczyny współzawodniczyły w sześciu konkurencjach, których skala trudności dostosowana była do indywidualnych możliwości fizycznych wszystkich uczestniczek. W myśl zasady „dla każdego coś miłego” każda z wychowanek miała możliwość wyboru takiej dyscypliny, w której czuje się dobrze i bezpiecznie, a uczestnictwo w niej przyniesie radość i zadowolenie. Konkurencje te to; dart, trambambula, badminton, przeciąganie liny, tenis stołowy, bilard i trzyosobowa piłka siatkowa.

    Jak co roku rywalizacja odbywała się między pięcioma grupami, z których to wyłoniona została ta najlepsza. Podczas obecnej edycji najbardziej zgraną i wszechstronną okazała się być grupa IV, która wygrała współzawodnictwo z dużą przewagę punktową nad pozostałymi uczestniczkami. Okazane zaangażowanie poparte osiągniętymi wynikami w atmosferze wzajemnej współpracy oraz wzajemnego wsparcia jest na pewno godne naśladownictwa i zasługuje na wyróżnienie, dlatego też wychowanki reprezentujące zwycięską grupę otrzymały dodatkowy dzień nagrodowy.

    Jednocześnie dziękuję wszystkim wychowawcom biorącym aktywny udział w przeprowadzonych rozgrywkach za zaangażowania i pomoc bez których ich realizacja byłaby niemożliwa.


red. T.C.

 

 

Ostatnie aktualności

Światowy Dzień Serca

06-10-20 20:12

   Światowy Dzień Serca - święto obchodzone corocznie w ostatnią niedzielę września z inicjatywy Światowej Federacji Serca z udziałem i przy współfinansowaniu WHO, UNESCO i UNICEF-u.

Więcej

„Brawa Dla Was”

07-04-20 17:12

   We wtorek, 7 kwietnia, obchodzony był Światowy Dzień Zdrowia, tegoroczny ma jednak szczególny charakter: trwa pandemia koronawirusa, a lekarze, ratownicy, pielęgniarki i pozostali...

Więcej

Wypoczynek letni 2020

15-03-20 18:21

    Rokrocznie, w trosce o zapewnienie zdrowia psychofizycznego naszych wychowanek oraz należnego im odpoczynku po zakończeniu roku szkolnego, podejmujemy działania przygotowujące letni...

Więcej

Partnerzy

logo_efs-mow
© 2019 MOW3. All Rights Reserved.