Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 

im. Marii Grzegorzewskiej w Łodzi

Informacja w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną ZOBACZ

Jubileusz "Krwinki"

    Fundacja „Krwinka” pomaga dzieciom z chorobą nowotworową. Od wielu lat, chętne wychowanki są wolontariuszkami i pomagają dzieciakom. Pomagamy w akcjach, jesteśmy na meczach, ale przede wszystkim odwiedzamy chore dzieciaki w szpitalu.

    W sobotę 15 października fundacja obchodziła 20-lecie swojej działalności. Fundację stworzyli rodzice dzieci zmarłych na białaczkę. Pomagają innym dzieciakom i ich rodzicom. Jest to wsparcie finansowe i psychologiczne. Fundacja organizuje wakacje dla dzieci, przejazdy do kliniki oraz organizowanie zbiórek krwi i promowaniem dawstwa szpiku. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. J.Miś, A.Składanek, A.Romanek, E.Cyroń i P.Gawron dzielnie pomagały fundacji w przebiegu całej imprezy. Po części oficjalnej, obejrzałyśmy wspaniałe filmy. Jednym z nich była bajka o „Czerwonym Kapturku”, w której zagrały chore dzieci. Były świetne i cudowanie zagrały swoje role. Gości do wspólnej zabawy zachęcali wokaliści chóru Sound and Grace. Dzieciaki tańczyły na scenie i były szczęśliwe i zadowolone. Nasze wolontariuszki zadbały o to, aby dzieci bezpiecznie bawiły się na scenie. Było tam też wiele wzruszeń, łez, ale przede wszystkim szczęścia. Dziewczyny - wolontariuszki były wyjątkowe, wspaniałe i bardzo odważne. Z przyjemnością i ogromnym wzruszeniem, patrzyłam, jak radziły sobie w sobotę.

    Bardzo dziękujemy Ja i Pani Jagódka, że zechciałyście tam być. Podziwiam Was.

    Jesteście wielkie!!! Nie chodzi o wzrost oczywiście.

red. M.B.                                                                 

 

Ostatnie aktualności

Zabawa Mikołajkowa

08-12-20 11:02

   6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. W tym roku, dzień ten przypadł w niedzielę, dlatego wyjątkowo świętowaliśmy go w...

Więcej

Światowy Dzień Serca

06-10-20 20:12

   Światowy Dzień Serca - święto obchodzone corocznie w ostatnią niedzielę września z inicjatywy Światowej Federacji Serca z udziałem i przy współfinansowaniu WHO, UNESCO i UNICEF-u.

Więcej

„Brawa Dla Was”

07-04-20 17:12

   We wtorek, 7 kwietnia, obchodzony był Światowy Dzień Zdrowia, tegoroczny ma jednak szczególny charakter: trwa pandemia koronawirusa, a lekarze, ratownicy, pielęgniarki i pozostali...

Więcej

Partnerzy

logo_efs-mow
© 2019 MOW3. All Rights Reserved.