Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 

im. Marii Grzegorzewskiej w Łodzi

Informacja w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną ZOBACZ

Dzień Nauczyciela 2016


    W dniu 14 października 2016 Rada Wychowanek naszego ośrodka zorganizowała obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej.

    Na porannym apelu jedna z wychowanek złożyła serdeczne życzenia "wszelkiej pomyślności, cierpliwości, wytrwałości i zdrowia" wszystkim pracownikom naszego ośrodka. Następnie w sali gimnastycznej odbył się bieg z przeszkodami dla wychowanek. Wszystkie uczestniczki biegu zostały nagrodzone słodkościami.

Po biegu z przeszkodami oddaliśmy się wspólnej grze w siatkówkę. Dziewczęta zmieniały się w drużynach tak aby jak największa ich liczba miała możliwość zagrania. Pozostałe wychowanki gorliwie kibicowały grającym. Około południa Rada Wychowanek zaprosiła wszystkich pracowników ośrodka na skromny poczęstunek, który przygotowany był przez dziewczęta na zajęciach gastronomicznych. Po turnieju siatkówki zaś, dziewczęta obejrzały film "Młodzi gniewni" opowiadający o zmaganiach nowego nauczyciela w szkole dla trudnej młodzieży w jednym z miast w Stanach Zjednoczonych. Film bardzo się dziewczętom podobał, niektóe z nich nie kryły swego wzruszenia i uroniły kilka łez.

red. J.J.                                                                 

 

Ostatnie aktualności

Zabawa Mikołajkowa

08-12-20 11:02

   6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. W tym roku, dzień ten przypadł w niedzielę, dlatego wyjątkowo świętowaliśmy go w...

Więcej

Światowy Dzień Serca

06-10-20 20:12

   Światowy Dzień Serca - święto obchodzone corocznie w ostatnią niedzielę września z inicjatywy Światowej Federacji Serca z udziałem i przy współfinansowaniu WHO, UNESCO i UNICEF-u.

Więcej

„Brawa Dla Was”

07-04-20 17:12

   We wtorek, 7 kwietnia, obchodzony był Światowy Dzień Zdrowia, tegoroczny ma jednak szczególny charakter: trwa pandemia koronawirusa, a lekarze, ratownicy, pielęgniarki i pozostali...

Więcej

Partnerzy

logo_efs-mow
© 2019 MOW3. All Rights Reserved.