Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 

im. Marii Grzegorzewskiej w Łodzi

Informacja w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną ZOBACZ

Dyskoteka Halloweenowa

    31 października 2016r zorganizowana została dyskoteka Halloweenowa. Wszystkie wychowanki miały za zadanie przebrać się i pomalować za wybraną przez siebie postać. Nie brakowało przeróżnych, ciekawych i kreatywnych przebrań, dziewczyny miały kolorowe twarze, maski i różne „straszne” dodatki do ubrań.

Dyskoteka trwała ok 2 godzin – dziewczyny wyszalały się i na pewno będą dobrze wspominać tą zabawę. Rolę DJ–a pełnił pan Tomek – wychowawca grupy 4 – nie dał się nam nudzić proponując dobrą muzykę. Na drugi dzień na apelu wychowawcy wyróżnili i nagrodzili osoby, które zaprezentowały w czasie dyskoteki najciekawsze, najbardziej pomysłowe stroje.

red. K.K.                                                                 


Tags:

Ostatnie aktualności

Zabawa Mikołajkowa

08-12-20 11:02

   6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. W tym roku, dzień ten przypadł w niedzielę, dlatego wyjątkowo świętowaliśmy go w...

Więcej

Światowy Dzień Serca

06-10-20 20:12

   Światowy Dzień Serca - święto obchodzone corocznie w ostatnią niedzielę września z inicjatywy Światowej Federacji Serca z udziałem i przy współfinansowaniu WHO, UNESCO i UNICEF-u.

Więcej

„Brawa Dla Was”

07-04-20 17:12

   We wtorek, 7 kwietnia, obchodzony był Światowy Dzień Zdrowia, tegoroczny ma jednak szczególny charakter: trwa pandemia koronawirusa, a lekarze, ratownicy, pielęgniarki i pozostali...

Więcej

Partnerzy

logo_efs-mow
© 2019 MOW3. All Rights Reserved.