Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 

im. Marii Grzegorzewskiej w Łodzi

Informacja w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną ZOBACZ

Zabawa Mikołajkowa

   6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. W tym roku, dzień ten przypadł w niedzielę, dlatego wyjątkowo świętowaliśmy go w poniedziałek.

Organizatorem zabawy mikołajkowej były uczennice z klasy VIII. Jest to kontynuacja działań, które zapoczątkowały rok wcześniej. Dziewczyny stanęły przed trudnym zadaniem polegającym na opracowaniu nowego scenariusza zabaw różniących się od tych z poprzedniego roku. W naszym odczuciu wywiązały się z tego zadania w sposób bardzo dobry, za co im serdecznie dziękujemy.

Zaproponowane przez wychowanki zadania do wykonania to:

  • lepienie a następnie konsumpcja pierogów,
  • sklejanie łańcucha na choinkę,
  • rozwiązywanie krzyżówek i quizów o tematyce mikołajkowej,
  • napisanie listu do św. Mikołaja,
  • ubranie w strój Mikołaja zapaśniczego manekina treningowego

Wychowanki dziękują wszystkim nauczycielom pomagającym w organizacji zabawy i czuwającym nad sprawnym jej przebiegiem. Na zakończenie spotkania dziewczyny zadbały o tradycyjny poczęstunek w postaci świątecznych pierników przygotowanych z pomocą Pani K. Sobczak wychowawczyni z internatu.

Wszystkie zabawy odbywały się zgodnie z zaleceniami reżimu sanitarnego obowiązującego w czasach pandemii.

red. T.C.           

 

 

Ostatnie aktualności

Zabawa Mikołajkowa

08-12-20 11:02

   6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. W tym roku, dzień ten przypadł w niedzielę, dlatego wyjątkowo świętowaliśmy go w...

Więcej

Światowy Dzień Serca

06-10-20 20:12

   Światowy Dzień Serca - święto obchodzone corocznie w ostatnią niedzielę września z inicjatywy Światowej Federacji Serca z udziałem i przy współfinansowaniu WHO, UNESCO i UNICEF-u.

Więcej

„Brawa Dla Was”

07-04-20 17:12

   We wtorek, 7 kwietnia, obchodzony był Światowy Dzień Zdrowia, tegoroczny ma jednak szczególny charakter: trwa pandemia koronawirusa, a lekarze, ratownicy, pielęgniarki i pozostali...

Więcej

Partnerzy

logo_efs-mow
© 2019 MOW3. All Rights Reserved.